LOKALIZACJA


Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy przemysłowej Gdańsk – Letnica w odległości ok. 2 km do ścisłego Centrum Miasta, na skraju terenów należących do Stoczni Północnej. Dojazd od strony centrum ulicą Jana z Kolna, a następnie ulicą Marynarki Polskiej oraz ulicą Żaglową. Letnica położona jest po zachodniej części Martwej Wisły. Od północy graniczy z Nowym Portem, od południa z dzielnicą Młyniska, a od zachodu z Brzeźnem i Wrzeszczem.


W odległości ok 400m od przedmiotowej nieruchomości, znajduje się stadion Energa, który został wybudowany na potrzeby turnieju Euro 2012 oraz budynek Targów Gdańskich. Jedną z dróg dojazdowych do Stadionu jest ulica Żaglowa, która została zmodernizowana i stanowi bezpośredni dojazd do Centrum Biurowego MP 100.


Atrakcyjność lokalizacji corocznie wzrasta wraz z planowanymi i realizowanymi inwestycjami w okolicy – od stadionu piłkarskiego oraz Targów Gdańskich, przez Program Rewitalizacji Letnicy, po inwestycje drogowe: Nową Słowackiego, Trasę Sucharskiego oraz tunel pod Martwą Wisłą.


W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki magazynowo - produkcyjne oraz usługowe.